wwww - komentarze


Czy to Atena sie dobija?Nie! to głowa boli!od nadmiaru wiedzy zodbytej w zbyt krótkim czasie.2 razy po 24 H na nauczenie się wszystkiego o II RP ....dla mnie to czas na styk!coś tam jednak w głowie zostało,zostawiłam jakiś ślad na kartce...ale historia przeszła w tym momencie do historii :) Teraz czeka mnie tkankowy świat...biologie c'est la vie! biologie c'est ma vie!Tkanki roślinne skonczyliśmy powtarzać i w końcu mogłam samodzielnie pokręcić srubą makrometryczną i mikrometryczną i mieć tę przyjemność z ogładania preparatów!Taka nauka mi odpowiada :) fajne zajęcie mikroskopik,probóweczka...Jutro zaczynamy tkanki zwierzęce...dziś tylko szybka powtóreczka,a jutro nauka od podstaw....wiele z głowy wyparowało!Tak!!mózg ma pewną pojemność i więcej nie przyjmuje albo redukuje informacje niewykorzystywane na bieżąco,by wprowadzić nowe,aktualne!dlatego biologie doit etre ma vie,ma passion pour que je puisse retenir les informations et ne les oublier jamais,jamais,jamais...
Czuje się jakbym uczyła się przez 2 lata non stop bez wakacji,bez weekendu,bez chwili odpoczynku.A to wszystko przez historie :D nic dodać nic ująć...Ten tydzień to było małe piwo,kufel piwa szykuje się po weekendzie.Haha i to z big pianką!Hm...nie mam siły już nawet wyliczać co mam zrobić na poniedziełek,a co na wtorek i pozostałe dni tygodnia,czego sie nauczyć,a z czego zrezygnować.
Jak to sie stało,że jeszcze wczoraj był weekend,a dziś już jest środek tygodnia? te dni są dla mnie jak sekunda,jak mrugnięcie okiem...jak trzepot skrzydełek motyla!Nie mam czasu się zatrzymać,usiąść i przez dluższą chwile popatrzeć w sufit,na ściane...Za oknem dziś jakoś szaro,tylko kolorowe domy vis-a-vis są jakąś odskocznią,kontrastem na jego tle...słowem atmosfera usypiająca...Chciałoby sie wskoczyć do wyrka i zasnąć snem kamiennym,ale nie można-rzeczywistość czeka...Dlatego tak bardzo zazdroszcze Posożytowi...on śpi całymi dniami w swoim mięciutkim,cieplutkim koszyczku,a ja jestem jego jakby lustrzanym odbiciem :D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.10.2004 :: 21:56 :: chc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola



OgAŁaszaM Na najładnejszą candy z netu. Oto warunki:
-Trzeba podać adres strony,
-Musi to być candy i tylko candy,
-Trzeba powiadomić mnie na gg1858601 lub na e-mail. /jak nie to zapomnę/*
-Do każdej candy proszę podać jakie mogą być nagrody*

I to wszystko. A nagrody podam później. Chodziaż nie wiem jakie. :)

Pierwsza konkuręcja jest taka:
1)Balowa,
2)Dowolna,
3)Na randkę,

Jeśli się niezgłosi więcej niż 6-10 osób nie zrobię konkursu!!!
20.10.2004 :: 17:40 :: cce30.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Hello.Rozumiem cię doskonale ja też mam w tym roku nauki w trzy i troche.Ale jak zwykle mam dobry humor.W poniedziałki zawsze sobie powtarzam:jeszcze tylko wtorek środa czwartek piątek i znowu wekendPozytywne myślenie i dobry humor może ci pomóc nawet w nauceSpróbuj brać wszystko z dystansem i bierz wszystko na wesołoPozdrawiam gorąco:biedronka.talk.pl
Talk.pl :: Wróć